Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Závaží na činky

Dodáváme unikátní závaží na činky, litinové činky s vlastním textem i příslušenství jako osy a tyče k činkám. Vlastní text může být Vaše motto či přání pro blízkou osobu. Závaží na činky s textem jsou totiž ideálním dárkem pro člověka, který žije kulturistikou a fitness.

Závaží na činky dodáváme v hmotnostech od půl do dvaceti kilogramů. Jsou vyrobeny z kvalitní litiny, jedná se o český výrobek!
Text na činky si sami navrhujete a už při objednávce přibližně uvidíte, jak bude závaží na činky vypadat. Před samotným gravírováním, což je technologie pro popis závaží, Vám dorazí ještě finální návrh od nás.

Gravírování je strojní technologie, která nahradila rytí do kovu. Popis závaží na činky pomocí gravírování je věčný, nejedná se o žádnou samolepku, ale o trvalé značení.

Požadované závaží na činky si vyberete v kategorii „Kotouče na činky“. Požadovanou osu či tyč naleznete v kategorii „Hřídele, osy na činky“. To je vše, co potřebujete pro svoje unikátní posilovací náčiní či pro dárek pro své blízké.

Naše závaží na činky dodáváme samozřejmě i do profesionálních posiloven či dalších sportovišť. Na Vašem posilovacím náčiní může být vygravírováno např. logo či název posilovny.  Odlište se od konkurence personalizovaným náčiním a zvyšte povědomí o značce a názvu posilovny.

Kategorie

Zákaznická linka

+420 733 152 121
Pondělí - Pátek: 8:00 - 15:00 hod 

Pokud momentálně nemůžeme vzít telefon, napište nám na info@mojecinka.cz , ozveme se co nejříve :-)

 

 

 

info@mojecinka.cz
 

Odhlášení z odběru

Anketa

Pod jakým slovním spojením byste hledali naše unikátní činky?
8 hlasů
17 hlasů
9 hlasů
4 hlasů
5 hlasů
9 hlasů